Správa nemovitostí

Správa nemovitostí v sobě zahrnuje problematiku různých činností a oborů. Dobrou orientaci v této oblasti Vám může poskytnout zkušený a zodpovědný správce. Někdy se vlastníci objektů domnívají, že zvládnou všechny nástrahy správy sami, ale jsou to spíš vyjímky potvrzující pravidlo. Představitelé bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří vykonávají svojí funkci vedle běžného zaměstnání objektivně nemohou obsáhnout celou problematiku.

Ať už se jedná o zajišťování jednotlivých služeb, výběr vhodných dodavatelů, jednání s dodavateli, s nájemci, s dalšími vlastníky, sledování kvality oprav a poskytovaných služeb, plánování oprav a revizí, výběr finančních prostředků, sledování platební kázně, vyúčtování služeb, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, sledování legislativy a podobně je výhodou mít partnera, který má tým zkušených pracovníků, partnera, který se v problematice dobře orientuje.

 

Web stránky pro BD a SVJ

Nový zákon o korporacích - povinnost  BD a SVJ provozovat www stránky.

V novém zákonu o korporacích je v paragrafu 636 zavedena povinost pro BD a SVJ vést své internetové stránky, dle zákonných předpisů a svolávat přes tyto stránky schůze. Povinnost zřízení je stanovena do 30.6.2014. Čas už je za námi. 

Nový zákon o korporacích paragraf 636 uděluje povinnost pro bytová družstva a společenství vlastníků vést www stránky, kde musí být uvedené povinné údaje z obchodního rejstříku a svolávat schůze členů.

Číst dál: Web stránky pro BD a SVJ

Proč naše správa

Komplexní správa

Účetní a daňová správa

Profesionální zázemí

Dlouholeté zkušenosti

Správa online

Články